OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła 17 lipca 2022

 1. W tym tygodniu będziemy obchodzić:
  • w środę (20 lipca) dziewiątą rocznicę ingresu Biskupa Jana Wątroby do Katedry rzeszowskiej. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  • Zapraszamy w tym dniu na Nowennę do M.B. Zaleskiej i Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
  • w piątek (22 lipca) Święto św. Marii Magdaleny. Wspólnota Intronizacyjna zaprasza do wspólnej adoracji od 17.00 do Mszy św. a po niej – jak co miesiąc –  będziemy się modlić o wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  • Z tyłu świątyni – koło gazet – znajdują się skrzyneczki do których można wrzucać prośby i podziękowania zarówno do św. Jana Pawła II, jak i na środową nowennę.
  • w sobotę Święto św. Brygidy, Patronki Europy.
 2. Grupa Modlitewna Dorosłych zaprasza we wtorek po wieczornej Mszy św. na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.
 3. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża św. Jana Pawła II
 4. W dniach 24-31 lipca obchodzony będzie 23. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Z tej okazji w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będziemy się modlić za wszystkich użytkowników dróg oraz pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy.Z tej okazji będzie możliwość złożenia datków na akcję „jeden grosz za kilometr bezpiecznej jazdy” organizowaną przez Miva Polska, która co roku kupuje pojazdy dla misjonarzy. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarność na ten cel.
 5. Przypominamy, że istnieje możliwość opieki nad dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi w Przedszkolu Św. Rodziny z Nazaretu. Szczegóły na stronie przedszkola i facebooku parafialnym.