OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykłą 10 lipca 2022

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  3. Za tydzień w niedzielę, Koncertem w Katedrze o godz. 20.00, rozpoczyna się Podkarpacki Festiwal Organowy. U na tradycyjnie koncert odbędzie się w dniu Odpustu Parafialnego (15 sierpnia). Zachęcamy do udziału.
  4. Jak co tydzień zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu
    • w środę po wieczornej Mszy św. do 20.00
    • w piętek od 17.00 do Mszy świętej.
  5. W zakrystii jest jeszcze kilka „kartonów pomocy” dla potrzebujących z Ukrainy.
    Jednocześnie dziękujemy za ogromnie pozytywny odzew na tę akcję.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
    • W Niedzieli ciekawy artykuł o relikwiach związanych z Panem Jezusem
    • Gość Niedzielny ukazuje życie za murami najbardziej wymagających zakonów pustelniczych.
    • Znak łaski prezentuje nowo wyświęconych kapłanów naszej diecezji.
    • Jest również nowy numer Listu do Pani.
  7. W imieniu Pana Dyrektora Przedszkola Świętej Rodziny z Nazaretu przypominamy, że jest ono otwarte przez całe wakacje a przedszkole oferuje opiekę nad dziećmi wieku przedszkolnym jak i – w czasie wakacji – w wieku wczesnoszkolnym. Szczegóły na stronie przedszkola i facebooku parafialnym.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia