• Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara (19.01.2020 r.)

    1. We wtorek 21 stycznia:

    wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy, męczennicy,

    • o godz. 18:00 Msza św., a po niej Wspólnota Dorosłych zaprasza na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
    1. W środę 22 stycznia:
      • o godz. 18:00 Msza św., a po niej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej.
    2. W piątek 24 stycznia:
      • wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa, doktora Kościoła,
      • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
    3. W sobotę 25 stycznia:
      • Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła,
    4. W Niedzielę Słowa Bożego 26 stycznia:
      • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Anny Czyrek.
    5. W pierwszy piątek 7 lutego:
      • od godz. 14:30 odwiedziny chorych.
    6. Za ofiary dziś złożone na termomodernizację Domu Parafialnego, wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

    Plan wizyty duszpasterskiej:

    • poniedziałek 27 stycznia od godz. 16:00:
      • Łukasiewicza od piekarni – 1 ksiądz, po przeciwnej stronie od nr. 53 – jeden ksiądz;
      • Czajkowskiego i ul. Osterwy – 1 ksiądz.
    • wtorek 28 stycznia od godz. 16:00:
      • Wrzosowa od nr. 1 – 1 ksiądz, od nr. 32 – 1 ksiądz;
      • Dunikowskiego blok nr 31 – 1 ksiądz.
    • środa 29 stycznia od godz. 16:00:
      • Strażacka od nr. 80 – 1 ksiądz, od nr. 31 – 1 ksiądz, po skończeniu prawej strony kontynuacja od nr. 50;
      • Ćwiklińskiej blok nr 3 – 1 ksiądz.
    • czwartek 30 stycznia od godz. 16:00:
      • Sasanki od nr. 2 – 1 ksiądz, od nr. 114 – 1 ksiądz;
      • Spacerowa szeregówki nr 21; 23; 25; 27 – 1 ksiądz.
    • piątek 31 stycznia od godz. 16:00:
      • Sasanki od nr. 3 – 1 ksiądz, od nr. 81 – 1 ksiądz;
      • Spacerowa szeregówki nr 29; 31 – 1 ksiądz.
    • sobota 1 lutego od godz. 9:00:
      • Łany – 3 księży;
    • od godz. 11:00:
      • Daliowa – 1 ksiądz;
      • Forsycji – 1 ksiądz, bloki nr 6; 8; 10 – jeden ksiądz.
    • poniedziałek 3 lutego od godz. 16:00:
      • Spacerowa i szeregówka nr 35 – jeden ksiądz;
      • Konwalii – jeden ksiądz;
      • Irysowa – 1 ksiądz;
      • Nasturcji – 1 ksiądz.
    • wtorek 4 lutego od godz. 16:00:
      • Smosarskiej od nr. 1 – 1 ksiądz, od nr. 39 – 1 ksiądz;
      • Cwiklińskiej blok nr 3B – 1 ksiądz;Dunikowskiego bloki nr 13; 15; 17; 19 – jeden ksiądz.
    • środa 5 lutego od godz. 16:00:
      • Dunikowskiego bloki nr 21 – 1 ksiądz, nr 23; 25; 27; 29 – 1 ksiądz;
      • Siemaszkowej – dwóch księży;
    • od godz. 17:00:
      • Dunikowskiego blok nr 33 – dwóch księży.
    • czwartek 6 lutego od godz. 16:00:
      • Robotnicza – 2 księży;
      • Strażacka blok nr 52C – 1 ksiądz, bloki nr 54B i 54C – 1 ksiądz.
    • sobota 8 lutego od godz. 9:00:
      • Wieniawskiego od Słociny po jednej i drugiej stronie – 2 księży, od szkoły po jednej i drugiej stronie – 2 księży.
    • poniedziałek 10 lutego od godz. 16:00:
      • Strażacka bloki nr 54E kl. 1 i 2 – 1 ksiądz, kl. 2 i 4 – jeden ksiądz, 54D – jeden ksiądz, 54F; 56B; 56C – jeden ksiądz.
    • wtorek 11 lutego od godz. 16:00:
      • Zelwerowicza bloki nr 5 i 10 – jeden ksiądz; 10A; 10B; 10C – jeden ksiądz; 12A; 12B; 12D; 17E – jeden ksiądz; 44B; 44C; DNA „Mrowisko” – jeden ksiądz.