OGŁOSZENIA Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 04.06.2023 r.

1. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych. Pojawiała się propozycja zelatorów Róż Różańcowych aby przy zmianie tajemnic w pierwszą niedzielę odmawiać dziesiątek różańca, co dzisiaj uczynimy.
  2. Codziennie po Mszy św. wieczornej przez miesiąc czerwiec odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W poniedziałek 5 czerwca:
    • wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  4. W środę 7 czerwca:
      • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  5. W czwartek 8 czerwca:
    • Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało,
    • Msze św. jak w każdą niedzielę,
    • po Mszy św. o godz. 12:00, udamy się z procesją eucharystyczną ulicami: Robotniczą, Goździkową, Sasanki, Łukasiewicza. Prosimy parafian o przygotowanie ołtarzy.
      • I ołtarz przy ul. Robotniczej – mieszkańców ulic:  Robotniczej, Mieczykowej i Spacerowej
      • II ołtarz przy ul. Goździkowej – mieszkańców ulic: Goździkowej, Stokrotek i Azaliowej
      • III ołtarz przy ul. Sasanki – mieszkańców ulic: Sasanki, Niezapominajek, Daliowej i FiołkowejIV ołtarz przy ul. Łukasiewicza –  mieszkańców ul: Łukasiewicza, Konwalii, Czajkowskiego i Osterwy.
    • Bardzo prosimy o włączenie się w procesję Bożego Ciała i oktawę Bożego Ciała, dzieci, które przystąpiły w tym roku do pierwszej komunii św., jak również przeżywające pierwszą jej rocznicę. Prosimy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Przez oktawę Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
  6. W piątek 9 czerwca:
    • od godz. 17:00 do godz.18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W niedzielę 11 czerwca:
    • Uroczystość Trójcy Przenajświętszej,
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych,
    • różaniec poprowadzi Róża św. Jana Pawła II.
  8. Polecamy nową prasę katolicką.

• Scholka – poniedziałek 17:00
  • Duszpasterstwo Akademickie “Grota” – poniedziałek 19:00
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.