OGŁOSZENIA III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023 r.

 1. Nasza parafia rozpoczęła Rekolekcje Wielkopostne. Wsłuchujmy się w głos Boga, który kierowany jest do naszych serc. Bóg pragnie nas nawrócić do siebie abyśmy byli chętni w odkrywaniu nowych możliwości naśladowania Chrystusa. Módlmy się za siebie nawzajem, za (księdza rekolekcjonistę), podejmujmy drobne umartwienia, znajdźmy trochę czasu na przemyślenie treści usłyszanych nauk rekolekcyjnych.
 2. Dziś:
  • o godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
 3. Przez kolejne dni Msza św. z nauką rekolekcyjną rano o godz. 8:00 a po południu o godz. 18:00.
 4. Rekolekcje dla uczniów szkoły nr 24 od poniedziałku do środy. O godz. 9:00 spotkania dla klas od V – VIII a o godz. 11:00 dla klas od I – IV.
 5. W poniedziałek 13 marca:
  • na godz. 15:00 prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła seniorom, którzy sami o własnych silach nie dali by rady. Seniorom, którzy chcieliby skorzystać z sakramentu spowiedzi będziemy służyć w konfesjonałach od godz. 14:30.
 6. W środę 15 marca:
  • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00,
  • o godz. 20:00 nauka rekolekcyjna dla studentów a po niej Akademicka Droga Krzyżowa.\
 7. W czwartek 16 marca:
  • o godz. 18:00 na Mszę św. zapraszamy Kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Podczas Mszy św. odbędzie się spotkanie z delegatem ks. bpa, który spotka się z młodzieżą na Eucharystii a po niej indywidualnie z każdym kandydatem i jego rodzicami. Obecność obowiązkowa.
 8. W piątek 17 marca:
  • o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci,
  • od godz. 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu,
  • o godz. 18:00 Msza św., a bezpośrednio po niej Droga Krzyżowa dla wszystkich.
 9. W niedzielę 19 marca:
  • różaniec poprowadzi Róża bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
  • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci,