OGŁOSZENIA I Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023 r.

• o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
    • o godz. 17.00 Msza św.
  2. We wtorek 28 lutego:
    • po Mszy św. wieczornej na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  3. W środę 1 marca:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00,
    • o godz. 20:00 Akademicka Droga Krzyżowa. Zapraszamy studentów, nauczycieli akademickich, wszystkich chętnych.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do uczczenia Najświętszego Serca Jezusowego i Niepokalanego Serca Maryi przez podjęcie wynagrodzenia za grzechy, którymi są obrażane.
  5. Spowiedź codziennie przed Mszami poranną i wieczorną a w piątek od godz. 17:00.
  6. W piątek 3 marca:
    • Marcin odwiedzi chorych z sakramentem Spowiedzi i Komunii św. od godz. 9:00,
    • o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci. Prosimy rodziców o zachęcenie dzieci do wzięcia udziału w nabożeństwie i przyprowadzenie młodszych dzieci,
    • o godz. 18:00 Nabożeństwo pierwszego piątku, po nim Droga Krzyżowa dla wszystkich,
    • wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 20:00.
  7. W sobotę 4 marca:
    • święto św. Kazimierza Królewicza. Dzień imienin ks. biskupa seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o czcigodnym solenizancie w modlitwach,
    • Proboszcz odwiedzi chorych z sakramentem Spowiedzi i Komunii św. od godz. 9:00.
  8. W niedzielę 5 marca:
    • po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie,
    • różaniec poprowadzi Róża św. Kingi,
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci,
    • o godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
    • o godz. 17:00 Msza św.
  9. Szczególnie teraz w Wielkim Poście pogłębiajmy swoją wiedzę religijną. Bierzmy do ręki Pismo Święte, książki religijne, czytajmy prasę religijną. Pod chórem zostały wystawione najnowsze tygodniki – Gość Niedzielny, Niedziela.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:30
  • Kandydaci na ministrantów – środa 17:00