OGŁOSZENIA Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 1.01.2023 r.

• w pierwszy dzień Nowego Roku modlimy się o pokój na całym świecie, a szczególnie o pokój w Ukrainie,
    • za odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego „O Stworzycielu Duchu Przyjdź …”, można zyskać odpust pod zwykłymi warunkami,
    • Msze św. w parafii jak w każdą niedzielę,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Robotniczej, Łukasiewicza, Kaczeńcowej, Krokusowej, Wrzosowej, Czajkowskiego i Osterwy.
  2. W środę 4 stycznia:
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa. Jesteśmy po spowiedzi świątecznej, gdyby była potrzeba skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, służymy spowiedzią codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną.
  4. W piątek 6 stycznia:
    • Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli),
    • Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę,
    • składka przeznaczona będzie na misje,
    • rocznica konsekracji Bpów Kazimierza i Edwarda, polecamy ich Bogu w modlitwie,
    • po Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Spacerowej, Spacerowej – szeregówki, Sikorskiego, Sikorskiego – szeregówki, Strażackiej, Strażackiej – bloki i Łanów.
  5. W niedzielę 8 stycznia:
    • Święto Chrztu Pańskiego,
    • koniec okresu Narodzenia Pańskiego, tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego,
    • Różaniec poprowadzi Róża św. Jana Pawła II,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Irysowej, Frezji, Bernackiego, Bernackiego – szeregówki, Dunikowskiego, Dunikowskiego – bloki, Forsycji, Forsycji – bloki.
  6. Kontynuacja kolędy od godz. 16:00:
    • poniedziałek (2 stycznia) – ul. Zelwerowicza – blok 20 D i 20 E,
    • wtorek (3 stycznia) – ul.: Zelwerowicza 8 D i Zelwerowicza 11 od C do J, Ćwiklińskiej szeregówka 6 od I do M i Sikorskiego szeregówka 124 od D do M,
    • środa (4 stycznia) – ul. Sikorskiego szeregówka 144 od A do Z,
    • czwartek (5 stycznia) – ul. Ćwiklińskiej 17 tzw. Osiedle Profesorskie.