OGŁOSZENIA XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021 r.

 1. W minioną środę nasza parafia przeżywała instalację relikwii św. Jana Pawła II przez metropolitę lwowskiego Ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Jesteśmy Bogu wdzięczni za spotkanie ze świętym Janem Pawłem II w znaku relikwii i otrzymane błogosławieństwo. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za liczne uczestnictwo w tym wydarzeniu i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości. Dziś po Mszy św. będzie również możliwość otrzymania błogosławieństwa relikwiami św. Jan Pawła II. Prosimy o podchodzenie dwójkami przed ołtarz.
 2. Dziś:
  • rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Szczególnie pamiętajmy o modlitwie za misjonarzy, o powołania misyjne, za te miejsca na świecie gdzie trudno dotrzeć z Ewangelią Chrystusa i o prześladowanych chrześcijanach. W wielu miejscach ich wyłączną winą jest to, że bronią praw człowieka, troszczą się o najuboższych, sprzeciwiają się bezprawiu i wyzyskowi,
  • rozpoczynamy ostatni tydzień nabożeństw różańcowych. Serdecznie zapraszamy na wspólny różaniec codziennie po Mszy św. wieczornej.
 3. W środę 27 października:
  • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej i nabożeństwo różańcowe a po nim adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
 4. W czwartek 28 października:
  • święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 5. W piątek 29 października:
  • adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
 6. W niedzielę 31 października:
  • będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia naszego kościoła,
  • Różaniec poprowadzi Róża Pani Kazimiery Pawełek,
  • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
 7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, zadbajmy o porządek na grobach naszych zmarłych.
 8. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku pod chórem i przy drzwiach wyjściowych od zakrystii. W każdy dzień listopada po Mszy św., będziemy modlić się za zmarłych z wypominek. We wszystkie niedziele listopada o 16:30, będziemy odmawiać różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach.
 9. Pod chórem nowa publikacja ze znanej nam serii „Wszystko o sakramencie …”. Tym razem „Wszystko o sakramencie namaszczenia chorych”. Bardzo praktyczna, przygotowująca do owocnego praktykowania i mądrego przeżywania sakramentu chorych. Napisana w sposób czytelny dla każdego czytelnika.

       SPOTKANIA:

 • Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św.
 • Scholka dziecięca – poniedziałek 17:00 
 • DA „Grota” – poniedziałek 19:00
 • Chór „Credo” – wtorek 18:30
 • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św. 
 • Ruch Światło – Życie – piątek po Mszy św.