OGŁOSZENIA XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021 r.

1. W minioną środę nasza parafia przeżywała instalację relikwii św. Jana Pawła II przez metropolitę lwowskiego Ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Jesteśmy Bogu wdzięczni za spotkanie ze świętym Janem Pawłem II w znaku relikwii i otrzymane błogosławieństwo. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za liczne uczestnictwo w tym wydarzeniu i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości. Dziś po Mszy św. będzie również możliwość otrzymania błogosławieństwa relikwiami św. Jan Pawła II. Prosimy o podchodzenie dwójkami przed ołtarz.
    • rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Szczególnie pamiętajmy o modlitwie za misjonarzy, o powołania misyjne, za te miejsca na świecie gdzie trudno dotrzeć z Ewangelią Chrystusa i o prześladowanych chrześcijanach. W wielu miejscach ich wyłączną winą jest to, że bronią praw człowieka, troszczą się o najuboższych, sprzeciwiają się bezprawiu i wyzyskowi,
    • rozpoczynamy ostatni tydzień nabożeństw różańcowych. Serdecznie zapraszamy na wspólny różaniec codziennie po Mszy św. wieczornej.
  3. W środę 27 października:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej i nabożeństwo różańcowe a po nim adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  4. W czwartek 28 października:
    • święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. W piątek 29 października:
    • adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
  6. W niedzielę 31 października:
    • będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia naszego kościoła,
    • Różaniec poprowadzi Róża Pani Kazimiery Pawełek,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, zadbajmy o porządek na grobach naszych zmarłych.
  8. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku pod chórem i przy drzwiach wyjściowych od zakrystii. W każdy dzień listopada po Mszy św., będziemy modlić się za zmarłych z wypominek. We wszystkie niedziele listopada o 16:30, będziemy odmawiać różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach.
  9. Pod chórem nowa publikacja ze znanej nam serii „Wszystko o sakramencie …”. Tym razem „Wszystko o sakramencie namaszczenia chorych”. Bardzo praktyczna, przygotowująca do owocnego praktykowania i mądrego przeżywania sakramentu chorych. Napisana w sposób czytelny dla każdego czytelnika.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św.
  • Scholka dziecięca – poniedziałek 17:00
  • DA „Grota” – poniedziałek 19:00
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.