OGŁOSZENIA XIX Niedziela Zwykła (17.10.2021 r.)

1. W poniedziałek 18 października:
    • święto św. Łukasza ewangelisty, patrona służby zdrowia. Oprócz wszystkich pracowników służby zdrowia będziemy Bogu polecać ks. Łukasza, naszego wikariusza w dniu jego imienin.
  2. We wtorek 19 października:
    • wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana,
    • po Mszy św. na modlitwę Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  3. W środę 20 października:
    • o godz. 18:00 uroczystość instalacji relikwii św. Jana Pawła II przez Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego ze Lwowa. Na zakończenie Komunii św. odśpiewamy „Ciebie Boga wysławiamy”. Następnie wszyscy zostaniemy pobłogosławieni relikwiarzem przez ks. Arcybiskupa. Po błogosławieństwie każdy podejdzie do ołtarza jak do komunii skłoni głowę  przed relikwiarzem a kapłan zrobi znak krzyża. Liczymy na Wasze liczne uczestnictwo w tym wydarzeniu,
    • po błogosławieństwie dla wytrwałych różaniec z papieżem św. Janem Pawłem II.
  4. W piątek 22 października:
    • wspominienie św. Jana Pawła II, papieża,
    • od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu,
    • o godz 18:00 Nabożeństwo próśb i podziękowań do św. Jana Pawła II w związku z obecnością w naszym kościele relikwii św. Jana Pawła II, będzie ono odprawiane  każdego 22 miesiąca . Prośby, podziękowania składać możemy do skrzynki pod chórem. Serdecznie zapraszamy.
  5. W niedzielę 24 października:
    • uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny,
    • różaniec poprowadzi Róża Pana Andrzeja Czyrka,
    • o godz. 12:00 na Mszę św. zapraszamy dzieci.
    • Za ofiary dziś złożone na inwestycje w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać

• Kandydaci do biezrzmowania – poniedziałek, wtorek czwartek po Mszy św.
  • Scholka dziecięca – poniedziłek 17:00
  • Chór „Credo” – środa 18:30
  • Akcja Katolicka – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – środa godz 17:00
  •  LSO – środa po Mszy św.