Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela zwykła 29.08.2021 r.

 1. Po Mszy Św. w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Przystąpmy do tych wydarzeń liturgicznych przygotowani poprzez spowiedź świętą, z czystym sercem. Jak każdego miesiąca w pierwszy piątek i pierwszą sobotę chcemy wynagradzać Sercu Jezusa i Sercu Maryi za nasze grzechy, którymi te serca są obrażane. W pierwszą sobotę po Mszy Św. udamy się z procesją różańcową – wynagradzającą.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w pierwszy piątek po Mszy Św. i nabożeństwie do godz. 20.00.
 4. Środa jest początkiem nowego roku szkolnego. Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku w środę o godz. 9.30. Prosimy rodziców o zachęcenie starszych dzieci do uczestnictwa i przyprowadzenie młodszych dzieci na Mszę Św. Dzieciom będą towarzyszyć również wychowawcy. W związku z nowym rokiem szkolnym i pierwszym piątkiem, zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi świętej, aby rozpocząć nowy rok z Bożym błogosławieństwem.
 5. Dzieciom życzymy dużo zdrowia, żeby od września do czerwca zajęcia odbywały się stacjonarnie oraz samych sukcesów.
 6. Próba chóru w środę o godz. 19.00.
 7. Do chorych z posługą w pierwszą sobotę, udamy się od godz. 9.00. Prosimy o potwierdzenie chęci przyjęcia kapłana.
 8. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Św. porannej.
 9. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża Pani Marii Szyszki.
 10. Kustosz Sanktuarium Pani Rzeszowa zaprasza do udziału w uroczystościach ku czci Patronki Miasta. Uroczystości będą trwały od 8 do 12 września br. Suma odpustowa w Ogrodach Bernardyńskich zostanie odprawiona 12 września o godz. 18.00. Program na plakacie.
 11. W związku z dramatyczną sytuacją setek tysięcy Afgańczyków, Konferencja Episkopatu Polski zaapelowała, aby za tydzień w niedzielę przeprowadzić zbiórkę do puszek. Po Mszach Św. odbędzie się taka zbiórka.
 12. Trwają zapisy do Przedszkola Św. Rodziny z Nazaretu na nowy rok szkolny. Szczegółowe informacje w internecie, zarówno na stronie przedszkola jak i na parafialnej stronie i parafialnym facebooku.