OGŁOSZENIA XI Niedziela Zwykła (13.06.2021 r.)

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz remontu Domu Diecezjalnego KSM-u w Rzeszowie.
  2. W poniedziałek 14 czerwca:
    • wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa, męczennika.
  3. We wtorek 15 czerwca:
    • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  4. W środę 16 czerwca:
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu, do godz. 20:00.
  5. W czwartek 17 czerwca:
    • wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
    • po Mszy św. zbiórka w kościele Liturgicznej Służby Ołtarza.
  6. W piątek 18 czerwca:
    • od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną,
    • po Mszy św. zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie Oazy.
  7. W niedzielę 20 czerwca:
    • Różaniec poprowadzi Róża Pani Marii Szyszki,
    • taca przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.
  8. W ubiegłym miesiącu złożono na prace w kościele 5 850 zł. Za ofiary składane w kopertach w kościele jak i przelewem na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać. Numer konta parafialnego możemy znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Chór „Credo” naszej parafii, organizuje w dn. 2527.06.2021r. wyjazd na Roztocze. Wyjazd 25 czerwca o godz. 17:00. W programie: Krasnobród, Zwierzyniec, Radecznica. Koszt 270 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Dokładne informacje i zapisy pod nr. tel. 506 920 216. Serdecznie zapraszamy.