OGŁOSZENIA – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (30.05.2021 r.)

1. W poniedziałek 31 maja:
    • Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny,
    • po Mszy św. wieczornej nasza parafia podejmie nieustającą adorację diecezjalną Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  2. We wtorek 1 czerwca:
    • wspomnienie św. Justyna, męczennika,
    • po Mszy św. spotkanie formacyjne Wspólnoty Dorosłych.
  3. W środę 2 czerwca:
    • od godz. 17:00 do 18:00 zapraszamy dzieci klas czwartych do spowiedzi przed pierwszą rocznicą Komunii Świętej,
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu, do godz. 20:00.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w każdy dzień przed Mszą św., a w pierwszy piątek od godz. 17:00.
  5. W czwartek 3 czerwca:
    • Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało),
    • Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie mszy o godz. 13:30,
    • o przygotowanie czterech ołtarzy prosimy:
      • I ołtarz naprzeciw Domu Parafialnego – Chór Parafialny „Credo”,
      • II ołtarz koło kwiaciarni – męskie Róże Różańcowe,
      • III ołtarz koło Domu Strażaka – żeńskie Róże Różańcowe,
      • IV ołtarz koło tablicy informacyjnej o nabożeństwach – Wspólnotę Intronizacyjną.
    • po Mszy św. o godz. 12:00 wyruszy procesja. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i  dzieci przeżywające w tym roku Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej w strojach oraz młodsze dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców do dzwonienia dzwonkami,
    • centralna procesja Bożego Ciała w mieście rozpocznie się Mszą św. na Placu Farnym o godz. 9:00.
  6. W piątek 4 czerwca:
    • po nabożeństwie pierwszopiątkowym wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00,
    • po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież i dzieci na spotkanie Oazy.
  7. W sobotę 5 czerwca:
    • od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Prosimy o potwierdzenie przez rodziny przybycia księdza do chorego w zakrystii lub telefonicznie,
    • po nabożeństwie procesja maryjna z figurą Matki Bożej Fatimskiej i modlitwą różańcową.
  8. W niedzielę 6 czerwca:
    • po prymarii zmian tajemnic różańcowych,
    • Różaniec poprowadzi Róża Pani Ewy Pawlik.
  9. Od 7 do 9 czerwca dzieci z poszczególnych klas czwartych, przeżywać będą Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.