OGŁOSZENIA Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021 r.

1. Dziś rodzina parafialna cieszy się, że nasze dzieci klas trzecich dostąpiły łaski pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Prośmy, by ich miłość do Chrystusa Eucharystycznego nieustannie się rozwijała i nie była tylko epizodem jednej uroczystości.
  2. Przez cały tydzień dzieci komunijne będą uczestniczyć w Białym Tygodniu, przychodząc na godz. 18:00 na Eucharystię i nabożeństwo majowe.
  3. We wtorek 18 maja:
    • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  4. W środę 19 maja:
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu, do której gorąco zachęcamy.
  5. W czwartek 20 maja:
    • rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa. Pamiętajmy w modlitwie o naszym pasterzu i powołaniach do służby Bożej w kapłaństwie i życiu konsekrowanym.
  6. W piątek 21 maja:
    • od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  7. W sobotę 22 maja:
    • w katedrze święcenia kapłańskie. Wypraszajmy łaski dla nowych żniwiarzy na niwie Pańskiej.
  8. W niedzielę 23 maja:
    • Różaniec poprowadzi Róża Pana Andrzeja Czyrka,
    • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
  9. Za ofiary dziś złożone na inwestycje w kościele składamy serdeczne Bóg zapłać.