OGŁOSZENIA II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024 r.

• „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Po Mszach zbiórka do puszek, która będzie przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom,
    • o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
    • o godz. 17.00 Msza św.
  2. W tym tygodniu dzieci będą mieć rekolekcje szkolne w poniedziałek, wtorek i środę. Dzieci wychodzą ze szkoły wraz z nauczycielami do kościoła. Po konferencji wracają na zajęcia do szkoły.
  3. W środę 28 lutego:
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00,
    • o godz. 20:00 Droga Krzyżowa dla studentów, nauczycieli akademickich i wszystkich chętnych.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi świętej codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00.
  5. W piątek 1 marca:
    • o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci. Prosimy rodziców o zachęcenie dzieci do wzięcia udziału w nabożeństwie i przyprowadzenie młodszych dzieci,
    • o godz. 18:00 Nabożeństwo pierwszego piątku, po nim Droga Krzyżowa dla wszystkich,
    • wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 20:00.
  6. W sobotę 2 marca:
    • odwiedziny chorych z sakramentem Spowiedzi i Komunii św. od godz. 9:00.
  7. W niedzielę 3 marca:
    • różaniec poprowadzi Róża św. Kingi,
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych,
    • o godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,
    • o godz. 17:00 Msza św.
  8. Szczególnie teraz w Wielkim Poście pogłębiajmy swoją wiedzę religijną. Bierzmy do ręki Pismo Święte, książki religijne, czytajmy prasę religijną.
  1.

• Schola – według ustaleń
  • Medytacja Słowa Bożego w duchu Lectio divina
    (duszpasterstwo dorosłych)
    – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci do bierzmowania – wtorek, piątek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • LSO – czwartek po Mszy św.
  • Akcja Katolicka – czwartek po Mszy św.