OGŁOSZENIA Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 31.12.2023 r.

1. W poniedziałek 1 stycznia:
    • Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, pierwszy dzień Nowego Roku 2024,
    • Msze św. jak w każdą niedzielę. Za odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. We wtorek 2 stycznia:
    • wspomnienie św. Bazylego i św. Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  3. W środę 3 stycznia:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb pisanych na kartkach,
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. W piątek 5 stycznia:
    • od godz. 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę 6 stycznia:
    • Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli,
    • Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy,
    • polecajmy Bogu Księży Biskupów Kazimierza i Edwarda w rocznicę sakry biskupiej.
  7. W niedzielę 7 stycznia:
    • Różaniec poprowadzi Róża św. Jana Pawła II,
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

Kolęda – odwiedziny mieszkańców od godz. 16:00

• wtorek 2 stycznia:
    • Ćwiklińskiej (2 księży) jeden od najwyższego numeru, drugi od najniższego numeru, trzeci ksiądz ul. Herberta.
  • Środa 3 stycznia:
    • Ćwiklińskiej (blok nr. 3) dwóch księży, trzeci ksiądz ul. Dunikowskiego domy i bloki 5 D i 5 E.
  • Czwartek 4 stycznia:
    • ul.: Stokrotek, Frezji, Niezapominajek.
  • Piątek 5 stycznia:
    • Słonecznikowa (2 księży) jeden od najniższego numeru, drugi od najwyższego numeru, trzeci ksiądz ul. Bełzy.