Zapraszamy na kolejny temat Formacji Adwentowej.

📣Przypominamy o Formacji Adwentowej 📣 Zapraszamy wszystkich, do skorzystania z materiałów, które przygotowaliśmy dla was na ten czas oczekiwania 🤗 Jeśli czujesz, że chciałbyś bardziej poznać Boga, tak prawdziwie, takim jakim On faktycznie jest – to ta formacja jest dla ciebie! Poruszamy takie tematy jak: – relacja z Jezusem, do czego jest mi potrzebna? Jak ją uzyskać 🙂 – dlaczego nie czuję obecności Boga? Dlaczego jest taki “nieobecny”? – na czym polega modlitwa i po co się w ogóle modlimy? I wiele innych bardzo ciekawych i praktycznych zagadnień. Jak coś Ci umknęło 😬 nic się nie martw! 😅 Wszystko jest dostępne na stornie parafialnej. W każdej chwili możesz z tego skorzystać. Jeśli uważasz, że jest to cenne i przydatne dla ciebie to poślij to dalej! ❤ Niech dobre rzeczy docierają do innych – w ten sposób WSZYSCY razem budujemy Królestwo Niebieskie!

Zapraszamy na kolejny temat Formacji Adwentowej – ŻYCIE Z BOGIEM – przepis na udane i szczęśliwe życie.

Materiały do pobrania i wydrukowania.