OGŁOSZENIA XII Niedziela Zwykła 25.06.2023 r.

 1. W środę 28 czerwca:
  • wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, męczennika,
  • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej,
  • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
 2. W czwartek 29 czerwca:
  • Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła,
  • Msze św. w naszej parafii o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.
 3. W piątek 30 czerwca:
  • zakończenie nabożeństw czerwcowych,
  • od godz. 17:00 do godz.18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W sobotę 1 lipca:
  • od godz. 9:00 .ks. proboszcz i ks. Marcin odwiedzą chorych z sakramentami,
  • pierwsza sobota miesiąca. Zgromadzimy się na nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy, zniewagi, którym to Serce jest obrażane. Po Mszy św. procesja różańcowa.
 5. W niedzielę 2 lipca:
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Podczas zmiany tajemnic wszystkie Róże Różańcowe odmówią dziesiątek różańca,
  • różaniec poprowadzi Róża św. Jadwigi Królowej.
 6. Dzieciom i młodzieży życzymy pięknych wakacji, zasłużonego wypoczynku, poznawania pięknych zakątków naszej Ojczyzny, ubogacających spotkań z nowymi ludźmi, bliskości z Bogiem przez niedzielną Mszę św., codzienną modlitwę i systematyczną spowiedź. Dużo Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zaleskiej.
 7. W dniach 4-13 sierpnia wyruszy 46 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy poprzez formularz internetowy znajdujący się na stronie pielgrzymki lub osobiście w kancelarii parafialnej do 23 lipca. Spotkanie organizacyjne grupy św. Kazimierza (Grupa Katedralna) odbędzie się w niedzielę 30 lipca w katedrze rzeszowskiej. Bardzo zachęcamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak.