OGŁOSZENIA II Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2023 r.

• o godz. 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W środę 8 marca:
    • po Mszy św. o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej,
    • po nabożeństwie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00,
    • o godz. 20:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla studentów, pracowników Uniwersytetu i wszystkich chętnych.
  3. W piątek 10 marca:
    • o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci,
    • od godz. 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną,
    • po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa dla wszystkich.
  4. W niedzielę 12 marca:
    • Różaniec poprowadzi Róża bł. Bronisławy,
    • rozpoczynamy wielkopostne ćwiczenia rekolekcyjne. Wykorzystajmy ten czas na modlitwę, trochę ciszy i refleksji nad własnym życiem przed Bogiem. Poznajmy na jakim poziomie jest nasza wiara i zapragnijmy duchowej odnowy. Prosimy rodziców by zainteresowali się, czy ich dziecko bierze udział w rekolekcjach w kościele. Rekolekcje poprowadzi Ks. Tomasz Niedziela – Salwatorianin. Prosimy o modlitwę, drobne wyrzeczenia, z intencją by jak najwięcej parafian skorzystało z tego zaproszenia.
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
  5. Pod chórem możemy nabyć baranki cukrowe do święconki.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:30
  • Duszpasterstwo Akademickie „Grota” – poniedziałek 19:00
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – środa 17:00
  • Akcja Katolicka – czwartek po Mszy św.