OGŁOSZENIA IV Niedziela Zwykła (29.01.2023 r.)

• o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Wieniawskiego, Słonecznikowej, Pelargonii, Goździkowej, Storczykowej, Bełzy, Niezapominajek, Fiołkowej.
  2. We wtorek 31 stycznia:
    • wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana,
    • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  3. W środę 1 lutego:
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
    • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach tych dni. Przygotujmy się do nich przez spowiedź. Zachęcamy do systematycznej, comiesięcznej spowiedzi.  Uwrażliwiajmy dzieci i młodzież do życia w przyjaźni z Bogiem. Nie pozwalajmy by grzech oddalał nas od Boga i gasił miłość do Niego. Spowiedź codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną, a w pierwszy piątek spowiedź od godz. 17:00.
  4. W czwartek 2 lutego:
    • Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na klasztory kontemplacyjne w diecezji.
    • Msze św. w naszej parafii o godz. 7:00, 9:00 i po południu o godz. 18:00. Przynieśmy ze sobą gromnice z zabezpieczeniem przed kapiącym woskiem.
  5. W piątek 3 lutego:
    • Marcin odwiedzi chorych z sakramentem spowiedzi i komunii św. od godz. 9:00,
    • adoracja Najświętszego Sakramentu po nabożeństwie pierwszopiątkowym do godz. 20:00.
  6. W sobotę 4 lutego:
    • Proboszcz odwiedzi chorych z sakramentem spowiedzi i komunii św. od godz. 9:00.
  7. W niedzielę 5 lutego:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
  8. Zachęcamy do lektury nowej prasy katolickiej.

• Scholka – poniedziałek 17:30
  • Chór „CREDO” – wtorek 18:00
  • Kandydaci do bierzmowania – wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Kandydaci na ministrantów – środa o godz. 17:00