OGŁOSZENIA II Niedziela Zwykła (15.01.2023 r.)

1. Dziś
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Irysowej, Frezji, Bernackiego, Bernackiego – szeregówki, Dunikowskiego, Dunikowskiego – bloki, Forsycji, Forsycji – bloki.
  2. We wtorek 17 stycznia:
    • wspomnienie św. Antoniego, opata,
  3. W środę 18 stycznia:
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  4. W czwartek 19 stycznia:
    • uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa – głównego patrona diecezji rzeszowskiej.
  5. W piątek 20 stycznia:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę 21 stycznia:
    • wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  7. W niedzielę 22 stycznia:
    • Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez Ojca Świętego Franciszka
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża św. Urszuli Ledóchowskiej,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Sasanki, Daliowej, Konwalii, Azaliowej, Mieczykowej, Nasturcji, Stokrotek, Herberta,
    • po Mszy św. o godz. 17:00 modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – Nabożeństwo podziękowań i próśb.
  8. W niedzielę 29 stycznia:
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Wieniawskiego, Słonecznikowej, Pelargonii, Goździkowej, Storczykowej, Bełzy, Niezapominajek, Fiołkowej.
  9. Dzieciom i młodzieży na czas rozpoczynających się ferii zimowych życzymy błogosławieństwa Bożego, pięknych przygód, pełnego wypoczynku i powrotu w zdrowiu do szkoły. Nie zapomnijcie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy Św. niedzielnej.
  10. Sięgnijmy po dobrą prasę katolicką.
  11. Za ofiary dziś złożone na inwestycje w kościele składamy serdeczne – Bóg zapłać.

• Duszpasterstwo Akademickie “Grota” – poniedziałek 19:00
  • Chór „CREDO” – wtorek 18:00