OGŁOSZENIA III Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego (08.01.2023 r.)

• Święto Chrztu Pańskiego a zarazem przypomnienie o naszej zawrotnej godności dzieci Bożych w jakiej uczestniczymy od chwili chrztu i przypomnieniem o potrzebie współpracy z łaskami chrztu świętego,
    • rozpoczynamy nowy okres liturgiczny w kościele, okres zwykły,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Irysowej, Frezji, Bernackiego, Bernackiego – szeregówki, Dunikowskiego, Dunikowskiego – bloki, Forsycji, Forsycji – bloki.
  2. W środę 11 stycznia:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb pisanych na kartkach,
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  3. W czwartek 12 stycznia:
    • wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. wieczorną w czasie której otrzymają modlitewniki, z którymi pójdą w dojrzałe życie chrześcijańskie. Obecność obowiązkowa.
  4. W piątek 13 stycznia:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W niedzielę 15 stycznia:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Św. Barbary,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową zapraszamy mieszkańców ulic: Ćwiklińskiej, Ćwiklińskiej – bloki, Smosarskiej, Siemaszkowej, Kiepury, Zelwerowicza, Zelwerowicza bloki.

• Duszpasterstwo Akademickie “Grota” – poniedziałek 19:00
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – środa 17:00
  • Kandydaci do bierzmowania – czwartek Msza św.