OGŁOSZENIA III Niedziela Adwentu (Gaudete) 11.12.2022 r.

1. Wchodzimy w trzeci tydzień Adwentu, czas pracy osobistej nad własnym nawróceniem w przygotowaniu serca, dla przychodzącego Pana Jezusa w Święta Bożego Narodzenia. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. roratnich o godz. 18:00.
  2. We wtorek 13 grudnia:
    • wspomnienie św. Łucji, dziewicy, męczennicy.
  3. W środę 14 grudnia:
    • wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana, doktora Kościoła,
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.\
  4. W piątek 16 grudnia:
    • rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Bożego Narodzenia. Zachęcamy do udziału,
    • od godz. 9:00 odwiedziny chorych z sakramentami. Nowych chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub telefonicznie,
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  5. W niedzielę 18 grudnia:
    • Różaniec poprowadzi Róża św. Kingi.
    • na Mszę św. o godz.12:00 dzieci mogą przynieść figurki Pana Jezusa do szopek, zostaną pobłogosławione.
  6. W środę 21 grudnia:
    • spowiedź przed świętami w naszej parafii:
      • od godz. 9.30 do godz. 10:30,
      • od godz. 11:00 do godz. 12:00,
      • od godz. 15:00 do godz. 16:30,
      • od godz. 17:00 do godz. 18:00.
  7. Trwa zbiórka artykułów żywnościowych dla potrzebujących w parafii i dla Ukrainy.
  8. Możemy zabrać poświęcone opłatki do podzielenia się z najbliższymi w dzień Wigilii Bożego Narodzenia.
  9. Gratulujemy drużynom Liturgicznej Służby Ołtarza zajęcia dwóch pierwszych miejsc, w dekanalnych zawodach w piłce halowej. Dziękujemy panu Robertowi Rzepce – dyrektorowi rzeszowskiego oddziału firmy Grudnik, za współfinansowanie strojów sportowych i za nagrody dla naszych sportowców, a wszystkim chłopcom za piękną grę i reprezentowanie naszej parafii. Życzymy powodzenia na etapie diecezjalnym.
  10. Pod chórem nowa prasa katolicka. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy i wiary religijnej.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:30
  • Duszpasterstwo Akademickie „Grota” – poniedziałek 19:00
  • Akcja Katolicka – wtorek po Mszy św.
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – środa 17:00