OGŁOSZENIA XXXIV Niedziela Zwykła (20.11.2022 r.) Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Do końca listopada możemy zyskiwać odpust cząstkowy za zmarłych pod zwykłymi warunkami w tym także nawiedzając cmentarz.
  2. Codziennie po Mszy św. wieczornej modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych wspominanych w wypominkach. W niedzielę różaniec za zmarłych o godz. 16:30.
  3. Dziś w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w Światowym Dniu Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej. W programie o godz. 12:00 Msza św. w Katedrze Rzeszowskiej pod przewodnictwem Ks. Bpa Jana Wątroby, następnie przejście na Uniwersytet Rzeszowski i dalsza część spotkania.
  4. W poniedziałek 21 listopada:
    • wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  5. We wtorek 22 listopada:
    • wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Dzień modlitwy w intencji pielęgnujących śpiew i muzykę kościelną,
    • o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo, w którym możemy poznawać i rozważać nauczanie św. Papieża Jana Pawła II oraz dziękować i prosić za wstawiennictwem św. Patrona naszej Ojczyzny o potrzebne łaski.
  6. W środę 23 listopada:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej wraz z wypominkami za zmarłych,
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  7. W czwartek 24 listopada:
    • wspomnienie św. Andrzeja Dung – Lac, kapłana i towarzyszy, męczenników.
  8. W piątek 25 listopada:
    • od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich pragnących spędzić czas przed Jezusem Eucharystycznym.
  9. W niedzielę 27 listopada:
    • początek Adwentu i nowego rok liturgicznego,
    • różaniec poprowadzi Róża św. Faustyny Kowalskiej,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
  10. Pod chórem nowa prasa katolicka. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy i życia duchowego.

Spotkania:

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:30
  • Duszpasterstwo Akademickie „GROTA” – poniedziałek 19:00
  • Chór CREDO – wtorek 18:00
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – środa o godz. 17:00