OGŁOSZENIA XXXIII Niedziela zwykła 13.11.2022 r.

1. Do końca listopada możemy zyskiwać odpust cząstkowy za zmarłych pod zwykłymi warunkami, nawiedzając cmentarz.
  2. Codziennie po Mszy św. wieczornej modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych, wspominanych w wypominkach. W niedzielę różaniec za zmarłych o godz. 16:30.
    • obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Ubogich jak również XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku chcemy modlitwą i pomocą materialną wesprzeć pogrążoną w wojnie Ukrainę. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
  4. We wtorek 15 listopada:
    • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  5. W środę 16 listopada:
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  6. W czwartek 17 listopada:
    • wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  7. W piątek 18 listopada:
    • wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki naszej diecezji,
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  8. W niedzielę 20 listopada:
    • Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,
    • ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży,
    • Różaniec poprowadzi Róża bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  9. Czytajmy prasę katolicką dla pogłębienia wiedzy religijnej i duchowości chrześcijańskiej.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:00
  • Duszpasterstwo Akademickie „Grota” – poniedziałek 19:00