OGŁOSZENIA XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022 r.

1. Trwa miesiąc różańcowy. Módlmy się w rodzinach tą modlitwą. Różaniec odmawiany sercem przyniósł wiele zwycięstw Kościołowi. Maryja również i dziś przychodzi nam z pomocą.
  2. Dziś Niedziela Misyjna. Rozpoczyna tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Otaczajmy modlitwą misjonarzy, szczególnie pochodzących z naszej diecezji czy znanych nam osobiście. Składka na cele misyjne.
  3. W środę 26 października:
    • po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniami i prośbami,
    • po Nowennie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  4. W piątek 28 października:
    • święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza,
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W niedzielę 30 października:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża św. Barbary .
  6. Pod chórem zostały wystawione kartki wypominkowe. Wpisujmy czytelnie nazwiska i imiona zmarłych, za których przez miesiąc listopad będziemy modlić się codziennie po Mszy św. wieczornej. W niedzielę przed Mszą św. popołudniową.
  7. Czytajmy prasę katolicką, pogłębiając wiedzę i wiarę religijną.

Spotkania:

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:00
  • Duszpasterstwo Akademickie „GROTA” – poniedziałek 19:00
  • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – środa o godz. 17:00