OGŁOSZENIA VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022 r.

 1. We wtorek 24 maja:
  • wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych,
  • o godz. 18:00 na Mszę św. a po niej po odbiór indeksów zapraszamy Młodzież, która przygotowywała się do bierzmowania w grupie Ks. Proboszcza,
  • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
 2. W środę 25 maja:
  • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej,
  • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
 3. W czwartek 26 maja:
  • wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.
 4. W piątek 27 maja:
  • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W niedzielę 29 maja:
  • Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa,
  • Różaniec poprowadzi Róża św. Jadwigi Królowej,
  • o godz. 17:00 na Mszy św. przywitamy uroczyście w naszej parafii Figurę Matki Bożej Fatimskiej, w ramach peregrynacji po Diecezji Rzeszowskiej z okazji 30 – lecia jej istnienia,
  • na godz. 20:00 zapraszamy Was na czuwanie rodzin z Maryją. Przyjdźcie rodzinami – dziadkowie, rodzice, dzieci – na modlitwę razem z Maryją w sprawach naszych rodzin. Czuwanie zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 6. W poniedziałek 30 maja:
  • o godz. 7:00 Mszą św. rozpoczniemy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu wraz z peregrynacją Figury Matki Bożej Fatimskiej,
  • po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00. Zapraszamy choćby na chwilę do kościoła aby spotkać się w tym dniu z Jezusem czekającym na nas w wystawionym Najświętszym Sakramencie i z Matką Bożą. Prosimy Róże Różańcowe i Grupy działające w parafii o podjęcie godzin adoracji. Godziny adoracji zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń,
  • na godz. 15:00, w godzinie Miłosierdzia zapraszamy na modlitwę o miłosierdzie dla świata podzielonego konfliktami,
  • o godz. 18:00 Msza św., na której pożegnamy Matkę Bożą w znaku Figury Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym dla parafii dniu łaski jakie przygotował Bóg dla nas i jakie przyniesie Matka Boża z myślą o nas, o naszych rodzinach.
 7. W naszym kościele znaleziono pewną sumę pieniędzy. Można ją odebrać u Pana Kościelnego w zakrystii.
 8. Rada Osiedla Zalesie serdecznie zaprasza mieszkańców wraz z dziećmi w dniu 28 maja bieżącego roku (sobota), w godzinach od 13:00 do 17:00, na Dni Osiedla Zalesie – piknik rodzinny i parafialny, który odbędzie się za budynkiem Domu Parafialnego i Plebanii w ogrodzie. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci.

SPOTKANIA:

 • Duszpasterstwo Akademickie „Grota” – poniedziałek 19:00
 • Chór „Credo” – wtorek 18:30
 • LSO – środa po Mszy św.
 • Ruch Światło – Życie – piątek po Mszy św.