OGŁOSZENIA VII Niedziela Zwykła (20.02.2022 r.)

1. We wtorek 22 lutego:
    • święto katedry św. Piotra, apostoła,
    • po Mszy św. Nabożeństwo próśb i podziękowań do św. Jana Pawła II.
  2. W środę 23 lutego:
    • wspomnienie św. Polikarpa, biskupa, męczennika,
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  3. W piątek 25 lutego:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  4. W niedzielę 27 lutego:
    • różaniec poprowadzi Róża bł. Bronisławy,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
  5. Za ofiary dziś złożone na inwestycje w kościele na tacę i przelewem bankowym składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. W tym roku, już po raz drugi ze względu na pandemię koronawirusa, wizyta duszpasterska miała inną formę. Zapraszaliśmy Parafian z poszczególnych ulic do kościoła na specjalną mszę św. odprawianą w ich intencji oraz wspólne kolędowanie. Chętni mogli również zaprosić księdza do poświecenia mieszkania lub na modlitwę i rozmowę.  Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w tej formie wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy także za ofiary składane z tej okazji.

• Zespół „La Strada” – czwartek 19:00