OGŁOSZENIA II Niedziela zwykła 16.01.2022 r.

• o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową, zapraszamy mieszkańców ul.: Ćwiklińskiej (domy i bloki), Smosarskiej, Siemaszkowej i Kiepury.
  2. W poniedziałek 17 stycznia:
    • wspomnienie św. Antoniego, opata.
  3. We wtorek 18 stycznia:
    • rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,
    • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  4. W środę 19 stycznia:
    • Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, głównego patrona diecezji rzeszowskiej,
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  5. W piątek 21 stycznia:
    • wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W niedzielę 23 stycznia:
    • Różaniec poprowadzi Róża bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
    • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową, zapraszamy mieszkańców ul.: Zelwerowicza (domy i bloki) i Herberta.
  7. Składka przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w kościele. Za ofiary złożone w miesiącu grudniu składamy serdeczne Bóg zapłać.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św.
  • Kandydaci na ministrantów – czwartek 17:00