OGŁOSZENIA II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022 r.

1. We wtorek 4 stycznia:
    • po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Dorosłych.
  2. W środę 5 stycznia:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  3. W czwartek 6 stycznia:
    • Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli),
    • Msze św. jak w każdą niedzielę,
    • składka przeznaczona będzie na misje,
    • rocznica konsekracji Bpów Kazimierza i Edwarda, polecamy ich Bogu w modlitwie,
    • po Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową, zapraszamy mieszkańców ul.: Wrzosowej, Osterwy, Czajkowskiego, Irysowej, Frezji, Bernackiego (domy i szeregówki).
  4. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania codziennie przed Mszami św. a w pierwszy piątek od godz. 17:00.
  5. W pierwszy piątek 7 stycznia:
    • zapraszamy do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa,
    • po nabożeństwie pierwszego piątku adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  6. W niedzielę 9 stycznia:
    • Święto Chrztu Pańskiego,
    • koniec okresu Narodzenia Pańskiego, tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego,
    • Różaniec poprowadzi Róża bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
    • o godz. 14:00 na Mszę św. kolędową, zapraszamy mieszkańców ul.: Dunikowskiego (domy i bloki), Forsycji (domy i bloki) oraz Łanów.