OGŁOSZENIA XXXI Niedziela Zwykła (31.11.2021 r.)

1. Każdego dnia przez cały listopad po Mszy św. modlimy się za zmarłych z wypominek. We wszystkie niedziele listopada o godz. 16:30 różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach. Kartki zostały wystawione na stoliku pod chórem i przy drzwiach wyjściowych od strony zakrystii.
  2. Od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tzn.:
    • powinniśmy mieć przynajmniej ogólną intencję zyskania odpustu,
    • wzbudzić sobie wewnętrzną postawę całkowitego oderwania od grzechu, również powszedniego (a więc także od nałogu),
    • spowiedź sakramentalna. Jedna spowiedź wystarczy do zyskania odpustu w wielu dniach,
    • przyjąć sakramentalną Komunię Świętą,
    • pomodlić się według intencji Ojca Świętego,
    • nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych,
      Odpust zupełny można zyskać tylko jeden raz dziennie dla jednej z dusz cierpiących w czyśćcu. Od 9 listopada możemy zyskiwać odpusty cząstkowe.
  3. Codziennie możliwość spowiedzi przed Mszą św. poranną i wieczorną. W piątek spowiedź od godz. 17:00.
  4. W poniedziałek 1 listopada:
    • uroczystość Wszystkich Świętych,
    • Msze św. w naszej parafii o godz. 7:00; 9:00; 10:30,12:00  i 14:00,
    • o godz. 14:00  Msza św. w naszej parafii zostanie odprawiona w kościele a po niej udamy się z procesją na cmentarz a tam modlitwy za zmarłych. Jak co roku możemy wesprzeć w Uroczystość Wszystkich Świętych kwestujących przy cmentarzu na rzecz schroniska św. Brata Alberta w Rzeszowie,
    • o godz. 14:00 Msze św. na wszystkich cmentarzach Rzeszowa.
  5. We wtorek 2 listopada:
    • wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny),
    • Msze św. o godz. 7:00; 9:00 i 18:00.
  6. W środę 3 listopada:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, wraz z wypominkami,
    • po nabożeństwie różańcowym Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.
      20:00.
  7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  8. W piątek 5 listopada:
    • po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  9. W sobotę 6 listopada:
    • od godz. 12:00 udamy się do chorych. Prosimy o potwierdzenie zgody na przybycie księdza,
    • o godz. 18:00 Maszę św. ofiarujmy Bogu wynagradzając Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy, którymi jest obrażana wraz z rozważaniem i różańcem wynagradzającym.
  10. W niedzielę 7 listopada:
    • różaniec poprowadzi  Róża św. Urszuli Ledóchowskiej,
    • o godz. 12:00 na Mszę św. zapraszamy dzieci.