OGŁOSZENIA XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

Fot. Wikipedia
 1. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 2. Dziś:
  • obchodzimy 21 Dzień Papieski pt. “Nie lękajcie się!”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na żywy pomnik św. Jana Pawła II – program stypendialny, dla szczególnie uzdolnionej i jednocześnie ubogiej młodzieży szkolnej naszej Ojczyzny,
  • w naszym duchowym przygotowaniu do instalacji relikwii św. Jana Pawła II, tematem przewodnim rozważań będzie „Św. Jan Paweł II przewodnikiem rodziny” a za tydzień „Św. Jan Paweł II przewodnikiem naszego narodu”.
 3. W środę 13 października:
  • wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika,
  • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00,
  • o godz. 19:00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie w katedrze.
 4. W piątek 15 października:
  • wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy, doktora Kościoła,
  • adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
 5. W sobotę 16 października:
  • wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, zakonnicy.
 6. W niedzielę 17 października:
  • Różaniec poprowadzi Róża Pana Bronisława Pałki,
  • o godz. 12:00 Msza św. z udziałem dzieci.
 7. W środę 20 października:
  • o godz 18:00 uroczystość instalacji relikwii św. Jana Pawła II Papieża. Chcemy przyjąć Go w naszej parafii, by wstawiał się za nami u Boga w dążeniu do świętości. By był przewodnikiem na drogach życia duchowego do zjednoczenia z Bogiem dla młodego pokolenia, naszych rodzin, starszych, dla wszystkich, którzy w jego bezgranicznym oddaniu Bogu, będą szukać dla siebie światła w wierności swojemu powołaniu. W tym ważnym dla naszej parafii dniu, w trosce o jej duchowy profil, dołóżmy starań aby wygospodarować wieczorem czas na liturgię.
 8. Składka przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele. W ubiegłym miesiącu złożono 7750 zł. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

 

   SPOTKANIA:

 • Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św.
 • Scholka dziecięca – poniedziałek 17:00
 • Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
 • Akcja Katolicka – wtorek po Mszy św.
 • Kandydaci na ministrantów – środa 17:00
 • LSO – środa po Mszy św.
 • Chór „Credo” – środa 18:30
 • Ruch Światło – Życie – piątek po Mszy św.