OGŁOSZENIA XXVII Niedziela Zwykła (03.10.2021 r.)

1. Po zmianie tajemnic różańcowych zapraszamy na spotkanie do Domu Parafialnego Zelatorów Róż Różańcowych żeńskich i męskich.
  2. W oczekiwaniu na relikwie św. Jana Pawła II pragniemy przez trzy niedziele począwszy od dzisiejszej, podjąć refleksję nad myślą Papieża z Polski. Dziś w rozważaniach towarzyszy nam temat „Jan Paweł II przewodnikiem młodzieży”. Za tydzień „Jan Paweł II przewodnikiem rodziny” a 17 października „Jan Paweł II przewodnikiem narodu polskiego”.
  3. Nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w tym tygodniu na Mszę św. na godz. 18:00 a po niej spotkają się w swojej grupie z kapłanem prowadzącym. Spotkania odbywają się w poniedziałek, wtorek i czwartek.
  5. W poniedziałek 4 października:
    • wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zakonnika,
    • podczas wieczornej Mszy św. dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają poświęcone różańce.
  6. We wtorek 5 października:
    • wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  7. W środę 6 października:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po Niej nabożeństwo różańcowe,
    • po nabożeństwie różańcowym Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  8. W czwartek 7 października:
    • wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,
    • pierwszy czwartek miesiąca.
  9. W piątek 8 października:
    • od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. W niedzielę 10 października:
    • różaniec poprowadzi Róża Pani Bronisławy Kalandyk,
    • o godz. 12:00 na Mszę św. zapraszamy dzieci.

1. W poniedziałek
    •  o godz. 17.00 o zapraszamy wszystkie dzieci, które pragną śpiewać Bogu w scholce dziecięcej na próbę do Domu Parafialnego
  2. We wtorek po Mszy św.:
    • spotkanie Wspólnoty Dorosłych
  3. W środę:
    • o godz. 17.00 spotkanie kandydatów na ministrantów
    • po Mszy św.- zbiórka LSO
    • o godz. 18:45 próba parafialnego chóru „Credo”
  4. W piątek po Mszy św.:
    • spotkanie Ruchu Światło – Życie