OGŁOSZENIA XXVI Niedziela Zwykła 26.09.2021 r.

 1. Kandydaci do bierzmowania przyjdą w tym tygodniu na Mszę św. na godz. 18:00, a po niej spotkają się w swojej grupie z kapłanem prowadzącym.
 2. W poniedziałek 27 września:
  • wspomnienie św. Wincentego à Paulo, kapłana,
  • o godz. 17:00 pierwsza po wakacjach próba scholki dziecięcej. Rodziców prosimy aby podzielili się talentami swoich dzieci z parafią i zachęcili swoje dzieci do tworzenia grupy śpiewającej Bogu przy ołtarzu.
 3. We wtorek 28 września:
  • wspomnienie św. Wacława, męczennika.
 4. W środę 29 września:
  • święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
  • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00. Uczmy się modlitwy adoracyjnej. Zostań z Jezusem w kościele, zaufaj Mu, uklęknij i trwaj.
 5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do uczczenia dwóch Najświętszych, Najczystszych Serc – Serca Bożego Jezusa, i Serca Najświętszej Maryi Panny, w duchu wynagrodzenia za swoje grzechy i grzechy najbliższych. Przypominamy uczniom klas ósmych, że w toku przygotowania do sakramentu bierzmowania powinni brać udział we Mszy św. i nabożeństwie pierwszego piątku miesiąca oraz w czasie przygotowania uczestniczyć przez pięć pierwszych sobót kolejnych miesięcy we Mszy św. pierwszej soboty i nabożeństwie różańcowym.
 6. Zachęcamy do sakramentu spowiedzi codziennie, a w pierwszy piątek od godz. 17:00.
 7. W czwartek 30 września:
  • wspomnienie św. Hieronima, kapłana, doktora Kościoła.
 8. W piątek 1 października:
  • wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła,
  • po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Październik to miesiąc, w którym możemy ożywić naszą relację z Matką Bożą osobiście, w naszych rodzinach, parafiach biorąc różaniec do ręki. W związku z nabożeństwami proponujemy liderom grup istniejących w parafii wpisywanie w zakrystii na listę, grupy gotowej poprowadzić modlitwę różańcową razem z księdzem. Zachęcamy też dzieci szkolne aby porozumieć się między sobą w klasie w pięć osób i przynieść Matce Bożej taki piękny prezent modlitwy, odmawiając różaniec tu przed ołtarzem,
  • po nabożeństwie pierwszego piątku adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
 9. W sobotę 2 października:
  • wspomnienie świętych Aniołów Stróżów,
  • od godz. 9:00 odwiedziny chorych.
 10. W niedzielę 3 października:
  • rozpoczynamy Triduum Niedziel przed Uroczystością instalacji relikwii św. Jana Pawła II w naszym kościele. W ten sposób chcemy się przygotować w sposób duchowy do tego wydarzenia. Prosimy Was o modlitwę o duchowe owoce związane z przekazaniem relikwii św. Jana Pawła, które pragniemy przyjąć 20 października z rąk Abp Archidiecezji Lwowskiej Mariana Mokrzyckiego, sekretarza Jana Pawła II,
  • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych,
  • Różaniec poprowadzi Róża Pani Barbary Pustelak,
  • o godz. 12:00 Msza św. dla dzieci. Prosimy rodziców o przyprowadzenie dzieci, aby mogły w niej uczestniczyć razem ze swoimi rówieśnikami.

      SPOTKANIA:

  1. Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św.
  2. Scholka dziecięca – poniedziałek 17:00
  3. Wspólnota Dorosłych – wtorek po Mszy św.
  4. Kandydaci na ministrantów – środa 17:00
  5. LSO – środa po Mszy św.
  6. Chór „Credo” – środa 18:45
  7. Ruch Światło – Życie – piątek po Mszy św.
  8. Zelatorzy Róż Różańcowych – niedziela (3 października) po prymarii