OGŁOSZENIA XIII Niedziela zwykła 27.06.2021 r.

1. W poniedziałek 28 czerwca:
    • wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, męczennika.
  2. We wtorek 29 czerwca:
    • Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
    • Msze św. o godz. 7:00; 9:00 i 18:00.
  3. W środę 30 czerwca:
    • po Nowennie Adoracja Najświętszego Sakramentu, do godz. 20:00.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi przed Mszą św. poranną i wieczorną, a w piątek od godz. 17:00.
  5. W czwartek 1 lipca:
    • uczcijmy Chrystusa w darze Eucharystii.
  6. W piątek 2 lipca:
    • uczcijmy Najświętsze Serce Jezusa, od którego uczymy się miłości,
    • po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  7. W sobotę 3 lipca:
    • święto św. Tomasza, apostoła,
    • od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Prosimy o potwierdzenie przez rodziny przybycia księdza do chorego w zakrystii lub telefonicznie,
    • zapraszamy na Mszę św. oraz procesję różańcową, aby uczcić Niepokalane Serce Maryi.
  8. W niedzielę 4 lipca:
    • Różaniec poprowadzi Róża Pani Danuty Kubit,
  9. Z uwagi na wygaśnięcie pandemii, od pierwszej niedzieli lipca odwołujemy Mszę św. o godz. 13:30. Pozostałe Msze św. pozostają w dotychczasowym porządku.
  10. Wszystkim rozpoczynającym wakacje, dzieciom, młodzieży i dorosłym po trudnym czasie życzymy dobrego wypoczynku, ożywienia relacji i pogłębienia zażyłości z Panem Bogiem, nie zapominając o niedzielnej Mszy św., codziennej modlitwie, lekturze Słowa Bożego i uczynkach miłości na które czekają bliźni.