Ogłoszenia Parafialne 13 Niedziela zwykła 30.06.2024 r.

1. We środę wypada Święto Św. Tomasza Apostoła, w sobotę wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartej, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wynagradzajmy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi  za grzechy, którymi są obrażane.
  3. Spowiedź przed wspomnieniami codziennie przed Mszami Świętymi, poranną i wieczorną a w piątek spowiedź od godz. 17.00.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę po Mszy Św. wieczornej.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu we środę po Nowennie do Matki Bożej do godz. 20.00 i w piątek po Mszy Św. wieczornej również do godz. 20.00.
  6. Modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  7. Z racji na planowane w przyszłym roku uroczystości diecezjalne w trzecią niedzielę maja, przenosimy pierwszą komunię dzieci klas trzecich na drugą niedzielę maja.
  8. Zapraszamy do lektury nowej prasy katolickiej.
  9. 6 lipca w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeszowie – Zalesiu przy ul Robotniczej (sobota) od godz. 17.00 do 21.30 odbędzie się potańcówka dla seniorów. Udział bezpłatny.