OGŁOSZENIA XXIX Niedziela zwykła 16.10.2022 r.

1. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni po Mszy św. wieczornej, w niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 16:30.
  2. Dziś obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  3. W poniedziałek 17 października:
    • wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa, męczennika.
  4. We wtorek 18 października:
    • święto św. Łukasza Ewangelisty,
    • po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  5. W środę 19 października:
    • po nabożeństwie różańcowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  6. W czwartek 20 października:
    • wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.
  7. W piątek 21 października:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  8. W sobotę 22 października:
    • wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Zapraszamy na nabożeństwo, w którym możemy poznawać i rozważać myśl i nauczanie św. Papieża oraz dziękować i prosić za wstawiennictwem św. Patrona naszej Ojczyzny o potrzebne łaski.
  9. W niedzielę 23 października:
    • Różaniec poprowadzi Róża św. Jana Pawła II.
  10. Czytajmy prasę katolicką pogłębiając wiedzę i wiarę religijną.
  11. Za ofiary złożone dziś na inwestycje w naszym kościele i na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia składamy serdeczne – Bóg zapłać.
  12. W listopadzie będziemy modlić się za zmarłych wspominanych w wypominkach. Kartki wypominkowe znajdują się pod chórem.

• Kandydaci do bierzmowania – poniedziałek, wtorek, czwartek po Mszy św. (udział we Mszy św. obowiązkowy)
  • Scholka – poniedziałek 17:00
  • Duszpasterstwo Akademickie „Grota” – poniedziałek 19:00