OGŁOSZENIA XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2024 r.

• rozpoczyna się w Kościele Tydzień Misyjny. Obejmijmy modlitwą wszystkie dzieła misyjne Kościoła, wypraszajmy wsparcie dla misjonarzy i módlmy się o nowe powołania misyjne, by Ewangelia docierała do wszystkich miejsc na świecie.
    • po Mszy św. wieczornej w naszej parafii, XVI  koncert pieśni Maryjnych. Wystąpią chóry z Rzeszowa, a także nasz chór parafialny „Credo”. Zapraszamy miłośników pieśni Maryjnej i wszystkich pragnących pomodlić się z Maryją w ważnych intencjach Kościoła i świata.
  2. We wtorek 22 października:
    • wspomnienie Świętego Jana Pawła II,
    • po różańcu nabożeństwo podziękowań i próśb za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  3. W środę 23 października:
    • po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
    • po Nowennie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  4. W piątek 25 października:
    • od godz. 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W niedzielę 27 października:
    • Różaniec poprowadzi Róża Bł. Bronisławy,
  6. Zbliża się miesiąc listopad czas szczególnie intensywnej modlitwy Kościoła za zmarłych. Pod chórem jak również na stoliku przy wyjściu z drugiej strony zostały wyłożone kartki wypominkowe, na które wpisujmy zmarłych za których nasza wspólnota parafialna będzie się modlić codziennie w listopadzie po Mszy św. wieczornej. W niedziele listopadowe modlitwa wypominkowa o godz. 16:30.
  7. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na nowe ławki do kościoła. Składamy Bóg zapłać za ofiary.
  8. Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego do czytania prasy katolickiej wystawionej pod chórem.