OGŁOSZENIA XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2024 r.

1. W poniedziałek 30 września:
    • wspomnienie św. Hieronima, kapłana, doktora Kościoła.
  2. We wtorek 1 października:
    • rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy po wieczornej Mszy św. W sposób szczególny zapraszamy dzieci – zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii świętej; młodzież – zwłaszcza kandydatów do bierzmowania oraz przyszłorocznych maturzystów. W zakrystii można zapisywać poszczególne Wspólnoty i Róże Różańcowe do prowadzenia modlitwy różańcowej,
    • wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, zapraszamy do modlitwy przy Jej relikwiach,
    • na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się w naszej parafii do I Komunii Świętej – otrzymają one poświęcone różańce.
  3. W środę 2 października:
    • wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów,
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20:00.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. Spowiedź w piątek od godz. 17:00. Zachęcamy jednak do wcześniejszej spowiedzi, można do niej przystąpić codziennie pół godziny przed Mszą św.
  6. W piątek 4 października:
    • wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zapraszamy do modlitwy przy Jego relikwiach,
    • po nabożeństwie pierwszego piątku, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20:00.
  7. W sobotę 5 października:
    • wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zapraszamy do modlitwy przy Jej relikwiach,
    • od godz. 8:00 odwiedziny chorych,
    • nabożeństwo pierwszej soboty, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i procesji z figurą M.B. Fatimskiej.
  8. W niedzielę 6 października:
    • po Mszy św. porannej, zmiana tajemnic różańcowych,
    • Różaniec poprowadzi Róża św. Jadwigi Śląskiej.
  9. Zachęcamy do formacji w duchu chrześcijańskim poprzez czytanie Pisma Świętego i prasy katolickiej.

• Schola – poniedziałek 16:00
  • Medytacja Słowa Bożego w duchu Lectio divina – wtorek po Mszy św. (w kościele)
  • Kandydaci do bierzmowania (obie grupy) – środa 18:00 (podczas Mszy św. otrzymają poświęcone modlitewniki)
  • Kandydaci na ministrantów – czwartek 17:00