OGŁOSZENIA XXIII Niedziela Zwykła 08.09.2024 r.

1. W środę 11 września:
    • na godz. 17:00, na pierwsze spotkanie zapraszamy chłopców – od klasy 3 szkoły podstawowej wzwyż – którzy chcą zostać ministrantami w naszej parafii. Rodziców prosimy, by zachęcali swoich synów do posługi przy Ołtarzu. Chłopcy przechodzą całoroczną formację, uczestniczą także w różnych zawodach np. mistrzostwach w piłce halowej LSO, a także mają możliwość wyjazdu na zimowiska i turnusy wakacyjne. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne wszystkich ministrantów i lektorów,
    • po Mszy św. wieczornej ok. 18:45 zapraszamy na spotkanie informacyjne do Domu Parafialnego wszystkich rodziców młodzieży klas ósmych, która przygotowywać się będzie do sakramentu bierzmowania. Prosimy o obecność wszystkich rodziców.
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  2. W czwartek 12 września:
    • Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej,
    • po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie w kościele rodziców dzieci, które w naszej parafii będą przystępować do I Komunii Świętej – bardzo prosimy o obecność wszystkich rodziców.
  3. W piątek 13 września:
    • wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa, doktora Kościoła,
    • nabożeństwo fatimskie w katedrze,
    • od godz. 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę 14 września:
    • Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. W niedzielę 15 września:
    • różaniec poprowadzi Róża św. Jadwigi Królowej.
  6. Po Mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.
  7. Parafia Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie składa wiernym naszej parafii serdeczne podziękowanie za ofiary na budujący się kościół w wysokości 11 484 zł. Za wszystkich ofiarodawców trwa modlitwa każdego 19–go dnia miesiąca za wstawiennictwem patrona parafii, kapłana i męczennika.
  8. Składka przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele (nowe ławki).  Za ofiary złożone w sierpniu składamy Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do lektury Pisma św. i nowej prasy katolickiej wystawionej pod chórem.

• Chóru „Credo” – wtorek 18:00.\
  • Medytacja Słowa Bożego w duchu Lectio divina– wtorek po Mszy św. (w kościele)
  • LSO – środa po wieczornej Mszy św.
  • Akcja Katolicka – czwartek po Mszy św.