Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (24.05.2020 r.)

1. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej zachęcamy gorąco do udziału.
  2. We wtorek 26 maja:
    • wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana,
    • polecimy Bogu w modlitwie wszystkie nasze mamy prosząc o Boże łaski, życząc im samych pięknych dni, w dobrym zdrowiu.
  3. W środę 27 maja:
    • o godz. 18:00 Msza św. o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Sióstr z Róży Pani Danuty Kubit,
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej.
  4. W czwartek 28 maja:
    • o godz. 18:00 Msza św. o zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Sióstr i ich rodzin z Róży Pani Marii Szyszki. Po nabożeństwie zmiana tajemnic  różańcowych dla Sióstr w tej Róży.
  5. W piątek 29maja:
    • wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy,
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę 30 maja:
    • o godz. 10:00 w katedrze biskup rzeszowski wyświęci na kapłanów sześciu diakonów z naszej diecezji. Prosimy o modlitwę w intencji przyszłych neoprezbiterów.
  7. W niedzielę 31 maja
    • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w Kościele. Zachęcamy do spowiedzi sakramentalnej wielkanocnej, którą możemy jeszcze odprawić w tym tygodniu.
  8. W tygodniku „Gość Niedzielny” specjalny dodatek – Polacy ratujący Żydów, nie ratowali dla medali. Tygodnik „Niedziela” zamieszcza niezwykły list napisany przez Benedykta XVI papieża emeryta na 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Zachęcamy do czytania.