Pożegnanie księdza Przemysława

Drogi Księże Przemku, Biblia mówi: „Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem”. Chociaż smutek wkracza dziś do naszych serc, dziękujemy Panu Bogu za Twoją dwuletnią obecność wśród nas. Dziękujemy Ci za poświęcony nam czas i formację każdego z nas; za ciekawe konferencje i zabawne historie; ukazywanie nam obecności i miłości Boga; prawdy o tym, że dobry humor i uśmiech jest niezbędny w kontaktach z Panem Bogiem i z ludźmi; za ciekawe pomysły, inspiracje i dzielenie się swoimi pasjami; za rozegrane mecze i cierpliwe znoszenie kontuzji; za wszelką pomoc, każdy gest życzliwości i zawsze ciepły uśmiech. Życzymy Ci zdrowia, radości, życzliwości ludzi w nowej parafii, realizacji woli Bożej i osobistych pragnień. Niech Ci towarzyszy łaska Boża i Moc Ducha Świętego, a Matka Boża Pani Zaleska otacza Cię swoją nieustanną opieką. Bóg zapłać, szczęść Boże i do zobaczenia.