Koncert kolęd

11 stycznia 2020 roku w naszej parafii odbył się Koncert Kolęd organizowany przez Zespół La Strada. Jako pierwszy wystąpił chór św. Rocha z Rzeszowa i wykonał: Zaśpiewajmy Jezusowi, Pasterze mili, Gdy się Chrystus rodzi, Hej w dzień narodzenia, Przystąpmy do szopy. Drugi zaprezentował się chór Credo z naszej parafii. Chórzyści wykonali: Graj pastuszku, Raduj się świecie, Niechaj będzie, Zaśnij Dziecino. Kolejnym chórem, który wystąpił był chór Gloria z Brzezin. Chórzyści wykonali: Kołysankę Maryi Panny, Cieszmy się, Gaudete, Pan Bóg Wszechmogący. Ostatni zaprezentował się Zespół La Strada- organizator koncert. Zespół La Strada wykonał: Gdy śliczna Panna, Lulajże, Zaśpiewajmy Jezusowi, Nie było miejsca, W stajence. Na koniec wszyscy uczestnicy koncertu zaśpiewali kolędę : Czas radości. Dziękujemy wszystkim chórzystom za ucztę duchową wieczoru kolęd.