XXIII Niedziela zwykła (8.09.219 r.)

 1. We czwartek wsp. Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej. W piątek wsp. Św. Jana Chrzciciela, Biskupa, Doktora Kościoła.
 2. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W związku z ogólnopolską akcją: „Polska pod Krzyżem”, (centralne uroczystości odbędą się na lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem), zapraszamy w sobotę na Mszę na godz. 18.00 a po niej na dodatkową modlitwę odnowienia przyrzeczeń Krzyżowi Świętemu.
 3. Po Mszy Św. we środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej.
 4. O godz. 17.00 w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Andrzeja Czyrka.
 6. Po wakacjach chcemy rozpocząć pracę formacyjną w grupach i tak:
  • wtorek po Mszy Św. spotkanie Wspólnoty Dorosłych
  • we środę na Mszę Św. prosimy wszystkich ministrantów i lektorów a po Mszy Św. spotkanie. Wspólnota Ministrantów otwarta jest na nowych chłopców pragnących służyć Bogu przy ołtarzu z związku z czym zapraszamy tych, którzy chcieliby zostać kandydatami na ministrantów.
 7. Na Mszę Św. we czwartek zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania a po Mszy na spotkania przygotowujące do sakramentu.
 8. Mszą Św. w piątek rok formacyjny rozpocznie Wspólnota Oazowa. Na godz. 18.00 zapraszamy Oazę Dzieci Bożych i Młodzież Oazową jak również wszystkich, którzy chcieliby należeć do Oazy. Zapraszamy serdecznie.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszach zbiórka do puszek na utrzymanie Radia VIA.