Ogłoszenia Parafialne  XXVII Niedziela Zwykła (4.10.2020 r.)

1. W miesiącu październiku zachęcamy do rozsmakowania się w rodzinnej modlitwie różańcowej w naszych domach jak i w naszym kościele, ucząc się od Maryi chrześcijańskiego stylu życia.
  2. W tym tygodniu dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na wieczorną Mszę św. i nabożeństwo różańcowe w następującej kolejności:
    • poniedziałek – klasa 3A,
    • wtorek – klasa 3B,
    • środa – klasa 3C.
  3. W poniedziałek 5 października:
    • wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
    • spotkanie pierwszej grupy kandydatów do bierzmowania,
    • zbiórka kandydatów na ministrantów.
  4. We wtorek 6 października:
    • spotkanie Wspólnoty Dorosłych.
  5. W środę 7 października:
    • wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,
    • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej,
    • po modlitwie różańcowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 20:00, w intencji naszych rodzin i kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
    • spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza,
    • spotkanie chóru parafialnego.
  6. W czwartek 8 października:
    • spotkanie drugiej grupy kandydatów do bierzmowania.
  7. W piątek 9 października:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną
    • spotkanie Oazy, zapraszamy dzieci i młodzież.
  8. W niedzielę 11 października:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Barbary Pustelak,
    • w Kościele w Polsce będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Z Dniem Papieskim ściśle związana jest budowa tzw. żywego pomnika św. Jana Pawła II, którym są uzdolnieni chłopcy i dziewczęta pochodzący z niezamożnych rodzin. Po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz papieski.