Ogłoszenia Parafialne XVIII niedziela zwykła 02.08.2020 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wspomnienie Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli. Możliwość zyskania odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie sanktuarium, kościoła parafialnego pod zwykłymi warunkami.
  2. W tygodniu będziemy wspominać w liturgii:
    • wtorek –    św. Jana Marii Vianneya, kapłana
    • czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego.
    • sobota –     Św. Dominika, kapłana
  3. Po Mszy Św. we środę zachęcamy do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej.
  4. Z racji planowanej próby przed pierwszą Komunią dzieci, adoracja pierwszo piątkowa wyjątkowo od godz. 16.30.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszami Świętymi.  W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.30. Będzie to również spowiedź dzieci  przed pierwszą komunią.
  6. W najbliższą sobotę 8 – go sierpnia o godz. 12.00 pierwsza Komunia Święta dzieci klasy trzeciej. W związku z tym wydarzeniem dzieci będą mieć próbę po Nowennie we środę i w piątek po Mszy Świętej.
  7. Przed nami kolejny miesiąc wakacji, który wpisał się w historię naszej Ojczyzny wieloma wielkimi wydarzeniami. Jest to także miesiąc trzeźwości. Prośmy o potrzebne łaski dla nas i dla wszystkich rodaków, abyśmy ten czas mogli przeżyć godnie i owocnie.
  8. W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zaniedbujmy codziennej modlitwy i uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.