Ogłoszenia Parafialne  XXVI Niedziela Zwykła (27.09.2020 r.)

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na diecezjalne, katolickie radio „VIA”.
  2. W poniedziałek 28 września:
    • wspomnienie św. Wacława, męczennika,
      na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na spotkania, zapraszamy:
    • pierwszą grupę kandydatów do bierzmowania,
    • kandydatów na ministrantów. Ponawiamy apel do rodziców, by zachęcali swoich synów do służenia przy Ołtarzu Chrystusowym. Zapraszamy chłopców od klasy 3  szkoły podstawowej i starszych.
  3. We wtorek 29 września:
    • święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W środę 30 września:
    • wspomnienie św. Hieronima, kapłana, doktora Kościoła,
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej,
    • spotkanie LSO.
  5. Rozpoczynamy październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich parafian: młodzież, a także dorosłych wraz z dziećmi.
  6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Przygotujmy się do przeżywania tych dni przez sakrament pokuty i pojednania. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną, a w piątek od godz. 17:00.
  7. W czwartek 1 października:
    • wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła,
    • na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na spotkanie, zapraszamy drugą grupę kandydatów do bierzmowania.
  8. W piątek 2 października:
    • wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
    • adoracja Najświętszego Sakramentu po nabożeństwie różańcowym do godz. 20:00,
    • na wieczorną Mszę św. a po niej na spotkanie Oazy zapraszamy dzieci i młodzież, którzy w gronie rówieśników chcą pogłębiać swoją wiarę poprzez formację, ale i dobrą zabawę. Pragniemy zaapelować do rodziców, by motywowali swoje dzieci do angażowania się w życie parafii.
  9. W sobotę 3 października:
    • po Mszy św. procesja Maryjna ulicami Zelwerowicza i Ćwiklińskiej.
  10. W niedzielę 4 października:
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych,
    • różaniec poprowadzi Róża Pani Marii Fedejko.
  11. Rodziny, które życzą sobie kapłana u chorych w pierwszą sobotę prosimy o potwierdzenie w tym tygodniu w zakrystii.