XXVI Niedziela zwykła (29.09.219 r.)

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Przygotujmy się do przeżycia tych dni przez spowiedź św. każdego dnia pół godziny przed Mszami św. w pierwszy piątek od godz. 17:00.
  2. W poniedziałek 30 września:
    • św. Hieronima, kapłana, doktora Kościoła.
  3. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Ufamy, że nie zabraknie na nich dorosłych jak i dzieci o co prosimy rodziców, aby ukazywać wartość i piękno modlitwy różańcowej.
    Biorąc do ręki różaniec chcemy wraz z Maryją objąć modlitwą tych wszystkich którzy odeszli od Boga i Jego przykazań.
  4. We wtorek 1 października:
    • wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła,
    • po nabożeństwie różańcowym spotkanie Wspólnoty Dorosłych, zapraszamy nowe chętne osoby.
  5. W środę 2 października:
    • wspomnienie Aniołów Stróżów,
    • po Mszy św. zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Składajmy na kartkach swoje podziękowania i prośby kierowane do Boga za pośrednictwem Matki Bożej,
    • zbiórka ministrantów po nabożeństwie różańcowym.
  6. W czwartek 3 października:
    • pierwszy czwartek miesiąca,
    • kandydaci do bierzmowania zgromadzą się na Mszę św. a po niej na spotkaniu formacyjnym.
  7. W piątek 4 października:
    • pierwszy piątek miesiąca,
    • wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zakonnika,
    • od godz. 17:00 spowiedź święta,
    • do godz. 20:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji,
    • Ruch Światło życie zaprasza na cotygodniowe spotkanie po nabożeństwie różańcowym.
  8. W sobotę 5 października:
    • pierwsza sobota miesiąca,
    • wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
    • od godz. 9:00 odwiedzimy chorych,
    • o godz. 18:00 nabożeństwo pierwszej soboty rozpoczniemy procesją różańcową a po niej Msza św.
  9. W niedzielę 6 października:
    • po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych,
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Anny Czyrek,
    • o godz. 16:30 przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo różańcowe