XXV Niedziela zwykła (22.09.219 r.)

1. W poniedziałek 23 września:
    • wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.
  2. We wtorek 24 września:
    • o godzinie 18:00 Msza św., a po niej na adorację i uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zaprasza Wspólnota Dorosłych.
  3. W środę 25 września:
    • o godzinie 18:00 Msza św., a po niej Nowenna do Matki Bożej, Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb pisanych na kartkach.
  4. W czwartek 26 września:
    • o godz. 18:00 na Mszę św., a po niej na spotkanie, zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek 27 września:
    • wspomnienie św. Wincentego A. Paulo, kapłana,
    • od godz. 17:00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę 28 września:
    • wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  7. W niedzielę 29 września:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Ewy Pawlik.
  8. Jest jeszcze kilka miejsc dla dzieci (od piątej klasy szkoły podstawowej) i młodzieży, na wycieczkę do Krakowa i Krynicy. Wyjazd w dniu 27 września (piątek) o godz. 5:15. W programie – Centrum Jana Pawła II, Ogród doświadczeń, Krynica Zdrój – spacer ścieżką w koronach drzew z wejściem na wieżę widokową, wyjazd na Jaworzynę Krynicką koleją gondolową. Cena 20 zł. Powrót ok. 22:00. Zapraszamy.