XXI Niedziela zwykła (25.08.219 r.)

1. Jutro liturgiczna Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W parafii Rzeszów – Drabinianka odpust. We wtorek wsp. Św. Moniki. W środę wsp. Św. Augustyna, Biskupa, Doktora Kościoła. Czwartek – wsp. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Św. we środę.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Bronisławy Kalandyk.
  5. Dobiegają końca wakacje. Za tydzień w poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. W poniedziałek 2 września  na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę Św. młodzież klas od V – VIII a na Mszę o godz. 11.00 dzieci od klasy I – IV. W czasie Mszy będziemy prosić o błogosławieństwo Boże na dziesięć nowych miesięcy pracy w szkole.
  6. Dzieci i młodzież przed nowym rokiem szkolnym zachęcamy do spowiedzi przez najbliższy tydzień przed Mszami lub przed zbliżającym się pierwszym piątkiem miesiąca.