XXXIV Niedziela Zwykła (24.11.2019 r.) Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Codziennie po Mszy św. modlitwa za wspominanych w wypominkach. Pamiętajmy w modlitwie za zmarłych oraz o zyskiwaniu za nich odpustów.
  3. W środę 27 listopada:
    • po Mszy św. zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Składajmy na kartkach swoje podziękowania i prośby kierowane do Boga za pośrednictwem Matki Bożej.
  4. W czwartek 28 listopada:
    • spotkania formacyjne grup kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek 29 listopada:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  6. W sobotę 30 listopada:
    • święto św. Andrzeja Apostoła.
  7. W niedzielę 1 grudnia:
    • po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych,
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pana Andrzeja Czyrka.
  8. Za tydzień początek Adwentu i nowego roku liturgicznego.
  9. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej.